Zwaar donker bier met lange dubbele vatrijping (Anker whiskyvat + chardonnay), het resultaat is kracht en elegantie tegelijk. De uiteenlopende mout- en hopsoorten zorgen voor extra complexiteit. Een gelaagd bier, met een bijzonder lange houdbaarheid en evolutie in de fles. Smaakt elke keer anders. Een ijsbreker voor koude winters.
Eigenschappen
| Vol. % alc | 9,5 |
| Kleur | 45 |
| Bitterheid | 32 |
| Type/stijl | |
| Brouwerij | Brouwkeet Living Brews |
| Stand NR | 12 |
* Onze lijst met bieren wordt zo snel mogelijk aangevuld als we de gegevens door krijgen van de brouwers. Pas op de dag van het festival zelf zal je hier alle bieren op kunnen lezen.
** Ben je brouwer en heb je interesse om op ons festival te staan? Stuur ons dan een berichtje om op ons festival te staan. Dan kunnen we je mee opnemen in de uitnodigingen. Opgelet, het aantal plaatsen is beperkt waardoor we mogelijk niet alle geïnteresseerde brouwers kunnen uitnodigen.